Wyniki szkolonego konkursu plastycznego dla klas 0-3 pt. „Koszyczek wielkanocny”.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas 0-3 pt. „Koszyczek wielkanocny”.

Celem konkursu było:
- kultywowanie tradycji wielkanocnych
- promowanie talentów
- rozwijanie twórczego myślenia, wrażliwości estetycznej, wyobraźni i kreatywności dzieci.

Udział w konkursie wzięło 83 uczniów. Wszystkie prace zostały ocenione. Technika była różnorodna i bardzo pomysłowa. Po długich dyskusjach i naradach komisja konkursowa w składzie: p. Edyta Niewadzi, p. Ewa Kociołek i s. Marta Nieczaja zdecydowały o przyznaniu I, II i III miejsca oraz wyróżnień.

Kryteria oceny prac konkursowych, jakie jury brało pod uwagę to: zastosowanie materiałów naturalnych, pomysłowość, oryginalność, samodzielność i estetyka wykonanej pracy. Podkreślono duże zaangażowanie uczniów oraz wyjątkową dbałość o szczegóły.

Wyniki konkursu:
I miejsce otrzymali - Szymon Czajka 0a, Hanna Leszko 1b, Ewa Baca 2a, Kornelia Wojtal 3a
II miejsce otrzymali - Maciej Komar 0b, Aleksander Iwanek 1c, Milena Reszka 2a, Błażej Buczek 3b
III miejsce otrzymali - Aleksander Łukasik 0a, Amelia Kierzkowska 1a, Anastasia Sychowa 2c, Kornelia Kawa 3b
Wyróżnienia: Franciszek Bieńczyk 0b, Dawid Rajtar 0b, Wojciech Kostyra 1a, Jakub Wasilewski 1a, Ewa Korda 2b, Blanka Kułakowska 2b, Blanka Filipek 3b, Maksymilian Filipek 3b

GRATULUJEMY!

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców PSP nr 1 w Rykach.
Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich zdolności.

Dyrekcja i Nauczyciele

Organizatorzy konkursu:
Wychowawczynie grupy 0a - p. Blanka Gajewska-Nawrot, p. Małgorzata Kałaska.
Wychowawczynie grupy 0b - p. Anna Jaroszek, p. Weronika Jędrych.